DRS Makina Endüstriyel Tesis Çelik Konstrüksiyon İmalat ve İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti., şirketleşmeden önce sektörde söz sahibi olan firmalar ile yıllar süren iş birliği sayesinde elde ettiği tecrübeler ışığında 2011 yılında kurulmuştur. 2011 yılından bugüne birçok büyük projede görev almıştır. Şirketimizin bu projelerden elde ettiği en büyük tecrübe; kendisine emanet edilen işi kendi işiymiş gibi sahiplenmesi ve soruna değil çözüme ortak olmaya çalışmasıdır.


İlk günden beri birinci önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, kurulduğu günden beri bu memnuniyeti sağlamak adına makina ve ekipman gereksinimlerine yatırım yapmaktadır. Firmamız bünyesinde 2016 yılında kurulan mekanik tasarım ve projelendirme bölümü müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikte tecrübeli mühendis kadrosu ile donatılmıştır.
Müşterilerinin ve çalışanlarının haklarını kendi çıkarlarından önde tutan firmamız, yaptığı işin güvenliğine, ahlakına, kalitesine ve çevreye zarar vermeden tamamlayacak tecrübeli bir kadroya sahiptir.


DRS Makina her yeni projeden edinilecek tecrübe ve bu tecrübeden alınacak güç ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek gayesinde olan çözüm ortağınızdır.

Şirket tanıtım sunumumuzu indirmek için tıklayınız.