image

Saha Hizmetlerimiz

DRS Makina firmasının faliyet alanlarından bir diğeri gerek mevcut tesislerde gerekse yeni yatırımlarda endüstriyel elektro-mekanik inşaat ve montaj hizmetleri sunulmasıdır. Bu hizmetler:

Ekipman Montajları
Proses ekipmanlarının saha montajı; buhar ve gaz türbinleri, buhar kazanları, ısı geri kazanımlı buhar jeneratörleri, atık ısı geri kazanım üniteleri, yardımcı kazanlar, kompresörler, türbinler, jeneratörler, pompalar, tanklar, basınçlı ve atmosferik kaplar, tamburlar, kuleler, bacalar, ısı eşanjörleri, modüler üniteler, soğutma kuleleri, tüm elektrik ekipman ve sistemleri ile benzeri ekipmanların montajları.

Borulama
Proses borulaması, yardımcı tesisler borulaması, enerji santralları boru sistemleri, saha borulamaları gibi hatların imalatları ve saha montajları.

Çelik Yapı Montajı
Proses üniteleri, boru taşıyıcı yapıları, çelik konstrüksiyon yapıları, boru ve ekipman süportları imalatları ve saha montajları.

Saha tankları
API standartlarına uygun dizayn ve imal edilen basınçlı veya atmosferik depolama tankları, silolar, kuleler ve benzeri ekipmanların sahada montajları.

Bakım
Endüstriyel tesislerde bulunan pompa, boru, tank, eşanjör, ceketli boru, serpantin ekipmanlarının bakımları.

Anahtar teslimi, Mühendislik, Tedarik ve Montaj (EPC) taahhüt hizmetleri
DRS Makina müşterilerine tüm mühendislik, tedarik, imalat, inşaat ve montaj disiplinlerinde anahtar teslimi “EPC” hizmet sunmaktadır.

DRS MAKİNA, detay mühendislik, planlama, ön imalat, imalat, ekipman temini, malzeme temin ve tedarik, proje yönetimi, malzeme yönetimi, iş ve çevre güvenliği, kalite yönetimi, elektrik, enstrümantasyon, iskele, izolasyon, boya ve kaplama ve sistemin devreye alınması dahil olmak üzere gereken iş alanlarının tümünü veya müşteri tercihi doğrultusunda bir kısmını üstlenmeyi taahhüt etmektedir.